AWPO s.c.

Wielobranżowa Firma “AWPO” s.c. jest znaną i mającą wysoką renomę wśród inwestorów na rynku województwa kujawsko-pomorskiego. Firma nasza powstała w 1988 roku i przez szereg lat zdołała sobie wypracować stabilną pozycję i zaufanie. Współpracujemy z wieloma stałymi kontrahentami, jak i przez cały czas staramy się pozyskiwać nowych odbiorców naszych usług w zakresie prac:

Mimo silnej i stabilnej pozycji na rynku kładziemy wysoki nacisk na rozwój firmy poprzez wdrażanie nowych technologii oraz modernizacji zaplecza narzędziowego jak i rozbudowy firmy.

Priorytetem dla nas jest staranne dobieranie kadry pracowniczej co pozwala nam zapewnić wysoką jakość naszych usług.

Firmę naszą cechuje to, że nie poprzestajemy tylko na zatrudnieniu wykwalifikowanej kadry, ale staramy się, aby nasi pracownicy poszerzali swoją wiedzę i umiejętności poprzez zapewnienie im licznych kursow i szkoleń podwyzszających ich kwalifikacje zawodowe. Kadra kierownicza w naszej firmie to osoby posiadające uprawnienia branży ogólnobudowlanej, instalacji elektrycznych oraz sieci i instalacji sanitarnych. Wszyscy pracownicy naszej firmy posiadają aktualne badania lekarskie, uprawniające ich do pracy na wysokości powyżej 3m oraz systematycznie przechodzą szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy.

Ponadto posiadamy pełne zaplecze warsztatowe pozwalające nam na wykonywanie w/wym. przez nas prac.

Ciągłe i usilne starania mające na celu rozwój naszej firmy pozwoliły nam z roku na rok powiększać obroty. Dokładamy wszelkich starań aby ten wynik poprawić i już dziś wszystko wskazuje na to, że zmierzamy w dobrym kierunku, gdyż w obecnej chwili prowadzimy szerokie inwestycje na rynku naszego województwa oraz uczestniczymy w szkoleniach rozszerzających naszą wiedzę fachową.